آدرس ما

  • گروه ساختمانی رویال
شهرک زعفرانیه قم کجاست

واحد های آماده و پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در شهرک زعفرانیه قم

چرا سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه؟

سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه قم یکی از عناوینی است که امروزه بین سرمایه گذاران بیشتر به گوش می‌رسد. شهرک زعفرانیه که در جنوب غربی شهر قم واقع شده است، که از شمال به رودخانه قم و جاده قم-اراک و از جنوب به بوستان الغدیر و دانشگاه آزاد اسلامی می‌رسد، منطقه 2 شهرداری قم در سمت غرب و بوستان علوی در بخش شرقی آن می‌باشد، همچنین شهرک زعفرانیه قم در مجاورت فروشگاه بزرگ آمال که بزرگترین مرکز خرید مواد غذایی، در شهر قم می‌باشد، قرار گرفته است، در جنوب این منطقه شهربازی کهکشان غدیر وجود دارد که بزرگترین شهربازی غیر دولتی قم می‌باشد، با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه  به  نظر می‌رسد که سرمایه گذاری در شهرک زعفرانیه قم می تواند آینده روشنی داشته باشد زیرا دارای بستر و زیرساخت لازم جهت پیشرفت میباشد . وجود پارک‌های جنگلی علوی و الغدیر در این محدوده ، قم آب و هوای پاکیزه و مطلوب تری نسبت به دیگر مناطق را دارا می‌باشد.

منطقه 4 و علی الخصوص شهرک زعفرانیه یکی از مناطق گردشگری شهر قم نیز می باشد. عاملی که این منطقه را نسبت به مابقی مناطق متمایز کرده است وجود مرکز خرید آمال، بوستان جنگلی علوی، پارک جنگلی الغدیر و شهربازی کهکشان غدیر است که به زیبایی این منطقه افزوده و آن را نسبت به سایر مناطق متمایز کرده است. لازم به ذکر است که این منطقه نسبت به موقعیت جغرافیایی اش خوش آب و هوا می‌باشد و همین امر موجب شده تا این منطقه محبوبیت بیشتری برای ساکنین خود و دیگر افرادی که قصد سکونت در این منطقه را دارند رقم بزند.

طبق موارد ذکر شده بسیاری از افراد در جای جای قم تمایل بسیاری برای زندگی در این منطقه پیدا کرده اند پس از این رو گروه ساختمانی رویال سعی دارد در این مقاله شما را با مزیت های خرید و سرمایه گذاری در این منطقه گردشگری بیشتر آشنا کند.

همانطور که گفته شد اکثر بافت این منطقه را افراد برج نشین تشکیل می دهند. پس از این رو شما خیالتان راحت است که در منطقه ای سرمایه گذاری می کنید که علاوه بر مزیت هایی که دارد همیشه برای فروش مشتری دست به نقد خود را هم همراه دارد. چون هیچکس از سرمایه گذاری در چنین منطقه لوکس و اعیان نشینی بدش نمی آید.

همانطور که گفته شد اکثر بافت این منطقه را برج ها تشکیل می دهند که این برج ها برگرفته از واحد های کوچک و بزرگ در هر برج می باشد که شما نسبت به بودجه خود می توانید از یک خواب تا پنج خواب و واحد های پنت هاوس را بررسی و خرید کنید. که لازم به ذکر است که این برج ها هم به صورت آماده و هم به صورت پیش خرید در دسترس عموم قرار دارد.

کلیه این برج ها دارای لابی من 24 ساعته، دوربین های مدار بسته، لابی های مجلل و شیک و …  را دارا هستند.

کلیه واحد های تجاری و مسکونی این برج ها بر طبق متدهای اروپایی روز دنیا ساخته شده است. که شامل شیک ترین لابی ها سریع ترین آسانسور ها و سیستم خانه هوشمند می باشند که همگی بر اساس استاندارد روز دنیا ساخته شده است.

واحد های لوکس و مدرن در شهرک زعفرانیه قم

این واحد های لوکس که اکثرا متراژ بالا نیز هستند دارای امکانات چشمگیری میباشند که ویوهای ابدی حرف اول را در این واحد ها می زنند. که با زندگی در این واحد ها از ویو ابدی بوستان علوی و پارک جنگلی الغدیر می توانید برخوردار باشید.

خرید در برج های زعفرانیه به چه صورت است؟

در عصر ارتباطات امروز مالکان قیمت ملک های خود را به دلیل نوسانات روزانه بازار در آگهی ها درج نمی کنند و ترجیح می دهند تا از طریق تماس آن را به شما اعلام کنند.

اما به طور کلی برای آگاهی از قیمت ها ما به شما پروژه های شرکت ساختمانی رویال را پیشنهاد می دهیم که نسبت به دیگر شرکت ها از قیمت های مناسب تری برخوردار هستند.

اما برعکس تعاونی ساز ها قیمت واحد های شخصی ساز بالا بوده و لازم است که خریداران این واحد ها بودجه بیشتری را نسبت به تعاونی ساز ها به مالک اختصاص دهند.

چگونه واحد های من باب سلیقه خود را در زعفرانیه خریداری کنیم؟

سازه برج های زعفرانیه هم به صورت مجلل و لوکس و سلطنتی ساخته شده است و هم به صورت مدرن و اروپایی، شما طبق سلیقه خود می توانید واحد هایی که من باب میلتان هست را طبق سلیقه و روحیات خود انتخاب کنید.

پیش خرید در منطقه زعفرانیه به چه صورت است؟

بعضی از این پروژه های معرفی شده، هم به صورت تعاونی و هم به صورت شخصی ساز در حال ساخت هستند. که در اصل قیمت خرید آنها نسبت به واحد های آماده شان مقرون به صرفه تر است.

این ساختمان ها نسبت به ظرفیت منطقه با نظم، بهره برداری خواهند شد.

مشتریان واحد های تجاری و مسکونی از این منطقه رضایت دارند؟

با افزایش روز افزون مشتریان و طالبان خرید از این منطقه می توان مشاهده کرد که جمعیتی که در این منطقه زندگی می کنند هم از زندگی در این منطقه و هم نسبت به گردشگرانی که از اقصی نقاط شهر برای خرید و بازدید می آیند از خرید و اجاره واحد های تجاری خود راضی هستند.

همچنین در این منطقه واحد های تجاری نیز همانند واحد های مسکونی هم به صورت پیش خرید و هم به صورت آماده به فروش می رسند.

به نسبت افزایش جمعیت و محبوبیت این منطقه پروژه های مختلف در حال ساخت و ساز برج های جدید و مدرن هستند.

برج های اکازیون زعفرانیه

اکثریت برج های منطقه زعفرانیه به صورت لوکس و مدرن ساخته شده اند که شما با بازدید از این منطقه خواهید یافت که علاوه بر رشد مالی بسیار بالایی که دارند که خود این موضوع برای مالکان این واحد ها امری خوشایند به شمار میرود، علاوه بر این موضوع نسبت به موقعیت منطقه ای و خوش آب و هوا بودن و لوکس نشینی این منطقه مالکان حالا حالا ها راضی به فروش ملک های خود نمی شوند.

حمل و نقل به شهرک زعفرانیه از سایر نقاط قم به چه صورت است؟

علاوه بر بلوار الغدیر که تمامی محدوده شهرک زعفرانیه را در بر می گیرد، شما به راحتی با وسیله های شخصی خود می توانید از طریق خیابان بلوار امین ،خیابان الغدیر ، رودخانه قم و جاده قم- اراک  به این منطقه بروید. شما  می توانید از ماشین های حمل و نقل عمومی همچون اتوبوس ها و تاکسی هایی که روزانه در حال تردد به سمت دانشگاه قم و شهرک پردیسان هستند استفاده کنید.

پیش خرید در شهرک زعفرانیه به چه صورت است؟

پیش خرید های منطقه به دو صورت علی الحساب و قطعی قابل خرید عموم هستند.

که در رابطه با درک و اطلاعات این موضوع شما می توانید با مشاوران خبره گروه ساختمانی رویال مشورت کنید و راهنمایی دریافت کنید تا بتوانید خرید امن را با بهترین بودجه مناسب خود انجام دهید. 

ما نیز در کنار شما هستیم تا سرمایه خود را به نحو احسن به ملک مورد نظر خود تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید