آدرس ما

  • گروه ساختمانی رویال
Image
شریکی قابل اعتماد در پیشبرد پروژه‌های ساختمانی

گروه ساختمانی رویال

گروه ساختمانی رویال، با آغاز فعالیت در عرصه فروش املاک، به مرور به یک شریک استراتژیک در اجرای پروژه‌های چندگانه تبدیل شده است. با تمرکز بر اهمیت ارزش‌آفرینی برای مشتریان، ما در زمینه خرید و فروش املاک، با انعقاد بیش از هزار قرارداد، توانسته‌ایم نیازهای متنوع بازار را با موفقیت پوشش دهیم. این تجربیات وسیع، ما را در پیاده‌سازی و مدیریت بیش از یک میلیون متر مربع فضای ساختمانی تقویت کرده و به ما امکان می‌دهد تا به عنوان یک راهنما و مشاور مطمئن، در کنار مشتریانمان قرار گیریم. همچنین، با داشتن پروژه‌های فعال در بلوار الغدیر قم و برنامه‌ریزی‌های استراتژیک برای گسترش فعالیت‌ها به مناطقی با پتانسیل بالا مانند کیش و مازندران، ما نه تنها به توسعه زیرساخت‌های مسکونی می‌پردازیم، بلکه با داشتن زمین‌های استراتژیک در قم و تهران، تعهد خود را به تحقق پروژه‌هایی با پایداری و اثربخشی بلندمدت نشان می‌دهیم. فعالیت‌های ما در تولید محصولات ساختمانی و انجام سرمایه‌گذاری‌های هدفمند، نشان‌دهنده تعهد ما به پاسخگویی به تقاضاهای متغیر بازار و همچنین تمرکز بر ارتقاء کیفیت و دوام در صنعت ساختمان است. در رویال، ما مفتخریم که به عنوان یک بازیگر کلیدی در صنعت، نه تنها به توسعه اقتصادی کمک می‌کنیم، بلکه با هر پروژه، به بهبود کیفیت زندگی در جوامعی که در آن فعالیت می‌کنیم نیز می‌پردازیم.

خدمات

خدمات ما

کاری که ما انجام می دهیم!

مدیریت ساخت و ساز

انجام امور مدیریت و مهندسی پروژه های عمرانی در قالب های مدیریت پیمان و مشارکت در ساخت برای پروژه های خاص و منحصر به فرد شما

مشاوره سرمایه گذاری

تعهد ما به سرمایه‌گذاری در مسکن تنها به بهره‌وری مالی از پروژه‌ها متکی نیست، بلکه ارزش‌های اجتماعی نیز یکی از مهمترین نقاط توجه ماست.

پیش فروش

پروژه های ما را ببینید و پروژه بعدی خود را انتخاب کنید. ما قصد داریم با سرمایه گذاری مشترک و بازی برد-برد با شما داشته باشیم.

شبکه های اجتماعی

ما را در رسانه های دیگر دنبال کنید

Social Media

هیئت مدیره گروه ساختمانی رویال