آدرس ما

  • گروه ساختمانی رویال
Project Image

این پروژه در آینده دارترین نقطه قم یعنی بلوار الغدیر بنا شده است. دسترسی آسان به خیابان های اصلی شهر و مراکز خرید بزرگ استان قم از ویژگی های بارز موقعیت این پروژه است...

Project Image

پروژه مسکونی رویال پالاس از بزرگترین پروژه های مسکونی گروه ساختمانی رویال می باشد که دسترسی نزدیک به بلوار الغدیر و مشهور ترین بوستان قم یعنی بوستان علوی دارد...

Project Image

پروژه مسکونی رویال سه یکی از پروژه های مسکونی گروه ساختمانی رویال می باشد که در انتهای کوچه ۵۹ بلوار الغدیر واقع شده...

Project Image

این پروژه در محدوده باجک خیابان حائری شهر قم در حال احداث است. زیربنای کل این پروژه ۵۱۲۰ متر مربع است. این پروژه در ۱۵ واحد طراحی شده. متراژ آپارتمان های این پروژه بالای ۲۰۰ متر مربع است. زمین این پروژه دو کله و بر خیابان اصلی این پروژه ۲۰ متری می باشد. دیوارهای این پروژه با استفاده از هبلکس ساخته شده و تاسیسات مکانیکی تمام مخفی و سیستم برق هوشمند از ویژگی های دیگر جذاب این پروژه است.

Project Image

ویلایی شیخ انصاری از جمله پروژه های مسکونی گروه ساختمانی رویال و در منطقه مسکونی آرام می باشد که دسترسی مستقیم به بلوار شهید کریمی دارد. این ساختمان در زمینی به مساحت 120 متر و زیربنای 140 متر مربعی با نمای سنگ مصنوعی مدرن بنا شده است.

Project Image

ویلایی باهنر از جمله پروژه های مسکونی گروه ساختمانی رویال و در منطقه مسکونی آرام می باشد که دسترسی مستقیم به سالاریه و صفاشهر دارد. این ساختمان در زمینی به مساحت 120 متر و زیربنای 200 متر مربعی با نمای سنگ مصنوعی مدرن بنا شده است.

Project Image

ویلایی عزیزی از جمله پروژه های مسکونی گروه ساختمانی رویال و در منطقه مسکونی آرام می باشد که دسترسی مستقیم به سالاریه و صفاشهر دارد. این ساختمان در زمینی به مساحت 300 متر و زیربنای 500 متر مربعی با نمای آجری و مدرن بنا شده است.

Project Image

بازسازی ویلایی از جمله تخصص های شرکت ساختمانی رویال میباشد. این ملک در یک منطقه مسکونی آرام واقع شده که دسترسی مستقیم به محله هنرستان دارد. این ملک در زمینی به مساحت 160 متر و زیربنای 360 متر مربعی با نمای رومی بنا شده است. بازسازی ویلایی هنرستان در سال 1400 به انجام رسید.

Project Image

بازسازی مجتمع فردوس از جمله پروژه های مسکونی شرکت ساختمانی رویال و در یک منطقه مسکونی آرام می باشد که دسترسی مستقیم به بلوار محمودنژاد دارد. این ساختمان در زمینی به مساحت ۱۱۰ متر و زیربنای ۱۱۰ متر مربعی با نمای سنگی بنا شده است. بازسازی مجتمع فردوس در سال ۱۴۰۰ به انجام رسید.