آدرس ما

  • گروه ساختمانی رویال
پیش فروش آپارتمان در قم

خرید و پیش خرید اقساطی آپارتمان در قم

خرید و فروش اقساطی آپارتمان

خرید و فروش اقساطی آپارتمان به عنوان یک روش مرسوم خرید املاک در تمام کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. در خرید قسطی آپارتمان، خریدار آپارتمان مبلغی را به عنوان پیش پرداخت باید بپردازد و باقی مبلغ را به صورت اقساط بلند مدت پرداخت می کند. مهم ترین نکته در خرید و فروش آپارتمان اقساطی، بررسی دقیق مدارک و شناسایی هویت خریدار و فروشنده است. همچنین، توصیه می شود قبل از هرگونه قرارداد، بهتر است با یک وکیل یا مشاور حقوقی مورد اعتماد مشورت و از جزئیات قرارداد و شرایط آن مطلع شوید؛ در ادامه با رویال 24 همراه باشید.

خرید آپارتمان اقساطی در قم

خرید و فروش آپارتمان اقساطی در قم به صورت تخصصی توسط گروه ساختمانی رویال صورت می گیرد. مجموعه ما با بیش از 8 سال سابقه، شرایطی را جهت رفاه حال مشتریان و افزایش قدرت خرید آنها در قالب تسهیلات خرید اقساطی آپارتمان در اختیار تمام متقاضیان قرار می دهد. در طرح املاک اقساطی مشتریان می توانند با سرمایه کم صاحب خانه شوند و اقساط آن را در بازپرداخت بلند مدت پرداخت نمایند. از مهم ترین ویژگی های خرید آپارتمان اقساطی می توان به سرمایه گذاری و خرید با سرمایه کم اشاره کرد. به نوعی این روش یک تیر و دونشان است؛ چرا که شما با سرمایه بسیار محدود می توانید صاحب خانه شوید و هزینه آن را قسطی بپردازید. در ثانی، روزبه روز افزایش قیمت ملک، برای شما هم محاسبه شده و چرخه سرمایه گذاری شما تکمیل می شود.

پیش فروش آپارتمان در قم

فروش اقساطی آپارتمان چگونه صورت می گیرد؟

فروش اقساطی آپارتمان برای خریداران با توجه به شرایط، ممکن است یکسان نباشد. برای مثال، یک خریدار در طرح فروش اقساطی آپارتمان قصد دارد مساحت زیادی را با بازپرداخت کوتاه مدت خریداری نماید. این درحالی است که شخص دیگری می خواهد آپارتمان اقساطی با متراژ معمولی و اقساط بلند مدت بخرد. این دو شخص از نظر دریافت تسهیلات فروش اقساطی آپارتمان شرایط متفاوتی دارند و مبلغ پیش پرداخت و اقساط آنها با یکدیگر کاملا متفاوت است. در نتیجه در خرید اقساطی آپارتمان، ویلا و خانه باغ، نوع سازه، میزان پیش پرداخت و تعداد اقساط مهم ترین عوامل محسوب می شوند.

مزیت خرید اقساطی آپارتمان

خرید اقساطی آپارتمان مزیت های متعددی برای خریدار و فروشنده دارد که هدف اصلی از این طرح نیز دقیقا رضایت طرفین در معامله است. از مهم ترین مزیت های خرید آپارتمان قسطی می توانیم به افزایش قدرت خرید و سرمایه گذاری برروی آپارتمان اشاره کنیم. بله درست است سرمایه گذاری! با استفاده از تسهیلات خرید قسطی املاک، شما به صورت همزمان صاحب خانه می شوید و می توانید سرمایه گذاری بلند مدت خودتان را هم داشته باشید. با توجه به درصد تورم کشور و همچنین بی ارزش شدن ریال در برابر ارزهای بین المللی، به سادگی متوجه افزایش قیمت آپارتمان در ماه های اخیر هستیم و خواهیم بود. این روال بدون شک در آینده نیز ادامه داشته و موجب می شود افرادی که سرمایه نقدی دارند، روزبه روز در خرید آپارتمان ناتوان تر بشوند.

پیش فروش آپارتمان در قم

پیش فروش آپارتمان در قم

علاوه بر خرید اقساطی آپارتمان، مشتریان می توانند در طرح پیش فروش آپارتمان نیز مشارکت داشته باشند و از طریق این روش صاحب منزل شوند. در پیش فروش آپارتمان، پروژه های متنوعی پیش روی خریدار قرار می گیرد و در این رابطه حق انتخاب های بسیار زیادی دارد. پس از انتخاب خریدار، باید ابتدا نوع قرارداد و پرداخت هزینه ها مشخص شود و سپس توضیحات نهایی به مشتری اعلام شود. جهت کسب اطلاعات بیش تر در رابطه با پیش فروش ساختمان و پیش فروش آپارتمان می توانید از طریق صفحه تماس باما، با کارشناسان مجرب گروه ساختمانی رویال در ارتباط باشید.

خرید آپارتمان اقساطی با شرایط ویژه

خرید آپارتمان اقساطی برای خانواده های کم جمعیت و افرادی که قصد دارند به صورت مستقل زندگی کنند، بهترین گزینه است. درحال حاضر آپارتمان های بسیار زیادی در سطح کشور وجود دارند که در مرحله پیش فروش و یا تحویل هستند. در خرید آپارتمان قسطی متقاضیان ابتدا باید نوع ملک را انتخاب کرده و سپس با واریز پیش پرداخت و ارائه مدارک لازم، آپارتمان خود را تحویل بگیرند. بازپرداخت این تسهیلات به صورت بلند مدت است و با توجه به شرایط، متقاضیان می توانند میزان بازپرداخت منعطفی داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آپارتمان اقساطی و پیش فروش آپارتمان، می توانید با مشاوران گروه ساختمانی رویال در ارتباط باشید.

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید