آدرس ما

  • گروه ساختمانی رویال
Heading Sub Title

درباره آکادمی مسکن

آکادمی مسکن، که تحت عنوان “رویال۲۴” شناخته می‌شود، از سال ۱۳۹۶ در حوزه املاک و آموزش مرتبط با صنعت مسکن در ایران فعالیت می‌نماید. در گذشته فعالیت اصلی ما کار در صنعت املاک انجام معاملات ملکی بود و بیش از ۴۰۰ نفر در این دوره با ما همکاری داشتند و در کنار هم تجارب ارزشمندی بدست آوردیم. با نگاه عمیق و استراتژیک، این مجموعه تصمیم به ارتقا نظام املاک کشور از طریق بکارگیری تکنولوژی‌های نوین آموزشی در استانداردهای جهانی گرفته است. ما با هدف افزایش آگاهی مشاورین، معامله گران و فعالین حوزه مسکن و از طریق آموزش ابزارها و محتواهای تخصصی، در پی ایجاد یک تحول در این صنعت هستیم.

Heading Sub Title

آکادمی مسکن چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

انتخاب اساتید مختلف

در آکادمی مسکن شما می توانید اساتید مختلف را جهت آموزش انتخاب کنید. ابتدا چند آموزش رایگان از هر استاد ببینید و سپس انتخاب کنید.

اعطا مدارک معتبر

پس از گذراندن دوره های مختلف و پاس کردن آزمون های لازم شما می توانید گواهی نامه پایان دوره معتبر از سمت ما دریافت کنید.

تضمین کیفیت آموزش ها

آکادمی مسکن تضمین کیفیت آموزش ها و کاربردی بودن آنها در صنعت املاک را تایید می کند و در صورت عدم رضایت هزینه را عودت می دهد.

Heading Sub Title

داستان آکادمی مسکن

آکادمی مسکن در سال ۱۳۹۵ با نام قبلی (املاک رویال) در استان قم توسط علیرضا بهرامی و نادیا محمدی آغاز به کار کرد. این مجموعه تا سال ۱۴۰۰ تبدیل به شرکتی بزرگ دارای بخش های انبوه سازی مسکن و تولیدات مصالح خاص ادامه داد. در این مسیر، تجربیات ارزشمندی در زمینه مشاوره املاک جمع‌آوری شد، و تصمیم گرفتیم که این دانش را از طریق “آکادمی مسکن” به تمامی فعالان صنعت مسکن کشور ارائه دهیم.