آدرس ما

  • گروه ساختمانی رویال

رویال سه

به پروژه رویال سه خوش آمدید – جایی که زیبایی مدرن و راحتی زندگی لوکس در هم آمیخته‌اند. واقع در بلوار الغدیر، انتهای کوچه ۵۹، این پروژه نه تنها نزدیک به زیبایی‌های طبیعی بوستان علوی است، بلکه دسترسی آسان به امکانات شهری را نیز فراهم می‌کند. با ۷۰ واحد مسکونی مدرن در زمینی به مساحت ۱۵۸۰ متر مربع، رویال سه ترکیبی از زندگی شهری مدرن و آرامش دل‌انگیز را ارائه می‌دهد.

رویال پالاس

پروژه رویال پالاس، یکی از متمایز‌ترین پروژه‌های مسکونی گروه ساختمانی رویال، در نزدیکی بلوار الغدیر و بوستان علوی، یکی از مشهورترین بوستان‌های قم، قرار گرفته است. با دسترسی عالی به مراکز خرید مهم و خیابان‌های اصلی شهر، این پروژه در موقعیتی ایده‌آل برای زندگی راحت و لوکس قرار دارد. رویال پالاس در زمینی به مساحت […]

پروژه سعادت

این پروژه در محدوده باجک خیابان حائری شهر قم در حال احداث است. زیربنای کل این پروژه ۵۱۲۰ متر مربع است. این پروژه در ۱۵ واحد طراحی شده. متراژ آپارتمان های این پروژه بالای ۱۵۰ متر مربع است. زمین این پروژه دو کله و بر خیابان اصلی این پروژه ۲۰ متری می باشد. دیوارهای این پروژه با استفاده از هبلکس ساخته شده و تاسیسات مکانیکی تمام مخفی و سیستم برق هوشمند از ویژگی های دیگر جذاب این پروژه است.

ویلایی شیخ انصاری

ویلایی شیخ انصاری از جمله پروژه های مسکونی گروه ساختمانی رویال و در منطقه مسکونی آرام می باشد که دسترسی مستقیم به بلوار شهید کریمی دارد. این ساختمان در زمینی به مساحت 120 متر و زیربنای 140 متر مربعی با نمای سنگ مصنوعی مدرن بنا شده است.

ویلایی، باهنر

ویلایی باهنر از جمله پروژه های مسکونی گروه ساختمانی رویال و در منطقه مسکونی آرام می باشد که دسترسی مستقیم به سالاریه و صفاشهر دارد. این ساختمان در زمینی به مساحت 120 متر و زیربنای 200 متر مربعی با نمای سنگ مصنوعی مدرن بنا شده است.

ویلایی، عزیزی

ویلایی عزیزی از جمله پروژه های مسکونی گروه ساختمانی رویال و در منطقه مسکونی آرام می باشد که دسترسی مستقیم به سالاریه و صفاشهر دارد. این ساختمان در زمینی به مساحت 300 متر و زیربنای 500 متر مربعی با نمای آجری و مدرن بنا شده است.

ویلایی، هنرستان

بازسازی ویلایی از جمله تخصص های شرکت ساختمانی رویال میباشد. این ملک در یک منطقه مسکونی آرام واقع شده که دسترسی مستقیم به محله هنرستان دارد. این ملک در زمینی به مساحت 160 متر و زیربنای 360 متر مربعی با نمای رومی بنا شده است. بازسازی ویلایی هنرستان در سال 1400 به انجام رسید.

مجتمع فردوس، محمودنژاد

بازسازی مجتمع فردوس از جمله پروژه های مسکونی شرکت ساختمانی رویال و در یک منطقه مسکونی آرام می باشد که دسترسی مستقیم به بلوار محمودنژاد دارد. این ساختمان در زمینی به مساحت ۱۱۰ متر و زیربنای ۱۱۰ متر مربعی با نمای سنگی بنا شده است. بازسازی مجتمع فردوس در سال ۱۴۰۰ به انجام رسید.

پروژه رویال استار

این پروژه در آینده دارترین نقطه قم یعنی بلوار الغدیر بنا شده است. دسترسی آسان به خیابان های اصلی شهر و مراکز خرید بزرگ استان قم از ویژگی های بارز موقعیت این پروژه است. این پروژه به نمای خاص خود چون نگینی در منطقه زعفرانیه بنا شده است و از ویژگی های متمایز دیگر این پروژه نیز متراژ های ۱۰۰٬ ۱۱۰٬ ۱۳۰٬ و ۲۰۰ متری که دارای تنوع و متراژهای مناسبی است. این پروژه فول هوشمند اجرا شده است و به دلیل استفاده از بلوک های هبلکس دارای کمترین هدر رفت انرژی و ایجاد آلودگی صوتی می باشد. همچنین تمامی تاسیسات این پروژه توکار بوده و شما یک واحد بسیار ساده را تحویل خواهید گرفت.